Mentorregister

In onderstaand overzicht staan alle bij Ascert geregistreerde mentoren vermeld. Voor asbestverwijderingsbedrijven is het van belang het mentorregister te raadplegen om te verifiëren of de mentor (nog) geregistreerd staat in het mentorregister alvorens de mentor aan te stellen.

Alle informatie over de eisen die aan het volgen van een praktijktraject van DAV1 naar DAV2 worden gesteld, vindt u bij mentortrajecten

Naam Mentornummer Vervaldatum Email Woonplaats
Dhr. P.C.L. Langenberg 55M260112020.80 26-01-2023 patricklangenberg@aol.nl Oosterhout NB
Dhr. R. Caro 55M14062021.116 14-06-2024 rcaro217@gmail.com Duiven
Dhr. R. Goerdemann 55M220915.02 22-09-2024 r.goerdemann@heijing.nl Hoensbroek
Dhr. R. Horsthuis 55M03112016.60 03-11-2022 richard.horsthuis@datispienter.nl Hengelo
Dhr. R. Massop 55M03112016.64 03-11-2022 rmassop64@gmail.com Wageningen
Dhr. R. Oudt 55M10042021.112 10-04-2024 roudt@vks.nl Purmerend
Dhr. R. Siepman 55M200516.28 20-05-2022 r.siepman@vangroningensloopwerken.nl Middelharnis
Dhr. R. Steenbergen 55M260112020.83 26-01-2023 ronsteenbergenbel@gmail.com Kolhorn
Dhr. R. Uijens 55M260112020.76 26-01-2023 ruud@heezenbv.nl Mariaheide
Dhr. R. van Veenen 55M18102017.101 18-10-2023 veenenlienos@kpnmail.nl Den Helder
Dhr. R.B. de Roode 55M28112021.125 25-11-2021 ron@schero.nl Den Haag
Dhr. R.H.J. Jansen 55M28112021.122 28-11-2021 davmentor@outlook.com Emmerich am Rhein
Dhr. R.P.J. Radermacher 55M200516.30 20-05-2022 r.radermacher@gmail.com Bocholtz
Dhr. S. Lammerse 55M200516.32 20-05-2022 sander@asbest-assist.nl Alphen aan den Rijn
Dhr. S. Sprong 55M05072020.96 05-07-2023 info@bijlbouw.nl Alblasserdam
Dhr. S.H. Dijkstra 55M200516.34 20-05-2022 s.dijkstra@dusseldorp.nu Grijpskerk
Dhr. S.H. Visscher 55M01052020.89 01-05-2023 info@intermilieu.nl Doetinchem
Dhr. T. Oosterwijk 55M30112020.104 30-11-2023 tomoosterwijk@gmail.com Rotterdam
Dhr. U.A.L. Snellen 55M260112020.77 26-01-2023 udo@snellen.nl Rijsbergen
Dhr. W. Van Megen 55M230915.04 23-09-2024 w.vanmegen@g-ned.nl onbekend
Dhr. W.M.A. Raaijmakers 55M05072020.97 05-07-2023 wilbert@asbestcarebv.nl Stevensbeek
Mevr. P. Kip 55M05072020.92 05-07-2023 pkip@asbestenveiligheid.nl Hollandscheveld
Mevr. S. van Bemmel 55M03112016.58 03-11-2022 info@devriesasbest.nl Nieuwerbrug aan den Rijn