Mentorregister

In onderstaand overzicht staan alle bij Ascert geregistreerde mentoren vermeld. Voor asbestverwijderingsbedrijven is het van belang het mentorregister te raadplegen om te verifiëren of de mentor (nog) geregistreerd staat in het mentorregister alvorens de mentor aan te stellen.

Alle informatie over de eisen die aan het volgen van een praktijktraject van DAV1 naar DAV2 worden gesteld, vindt u bij mentortrajecten

Naam Mentornummer Vervaldatum Email Woonplaats
Dhr. A. Bruijnzeel 55M05062024.06 05-06-2027 bruijnzeeladriaan@gmail.com Overdinkel
Dhr. A. Huel 55M12062024.07 12-06-2027 a.huel@okebv.nl Weesp
Dhr. A. Schmitz 55M26102022.06 26-10-2025 asbest@ervebv.nl Weert
Dhr. A. Tali 55M22112023.14 22-11-2026 asbest@startopleiding.nl Beverwijk
Dhr. A.A.P. Haakman 55M18102017.104 18-10-2026 a.haakman@dkoper.nl Andijk
Dhr. D. Grootendorst 55M26102022.08 26-10-2025 dirk.grootendorst@meuva.nl Rotterdam
Dhr. D. Koolen 55M01052020.87 01-05-2026 danny@roessen.nl Leiden
Dhr. D. Steenbruggen 55M260112020.82 26-01-2026 danny@steenbruggen-milieutechniek.nl Poortugaal
Dhr. D. van Rijswijk 55M28112021.124 28-11-2024 donvanrijswijk@home.nl Den Horn
Dhr. D.P. Smeets 55M21052024.04 21-05-2027 administratie@cleversasbestsanering.nl Kerkrade
Dhr. E. Renkema 55M241115.06 24-11-2024 erenkema@manenmach.nl Grootegast
Dhr. F.H.M. Peeters 55M260112020.78 26-01-2026 frank@sloopwerken.com Horssen
Dhr. G. Oost 55M15122021.02 15-12-2024 gordonoost@gmail.com Amsterdam
Dhr. H. de Pater 55M300316.25 30-03-2025 info@pksloopwerken.nl Lieren
Dhr. H. Jonk 55M020616.44 02-06-2025 mentor@westpoort.nl Amsterdam
Dhr. H. van Beljouw 55M220915.05 22-09-2024 henk@vanbeljouw.nl Veghel
Dhr. H. van Zanten 55M020616.40 02-06-2025 info@vz-asbest.nl De kwakel
Dhr. H. Weerstand 55M14062021.119 14-06-2024 hweerstand@kliksafe.nl Alblasserdam
Dhr. H. Zwierenberg 55M26012020.81 26-01-2026 h.zwierenberg@pongers.nl Sibculo
Dhr. J. Heikamp 55M020616.36 02-06-2025 jheikamp@adex.nl Ede
Dhr. J. Koldijk 55M230915.06 23-09-2024 info@ahzasbest.nl onbekend
Dhr. J. Rosendaal 55M241115.08 24-11-2024 rosendaaljos@gmail.com Dalfsen
Dhr. J. van Dam 55M15122021.01 15-12-2024 joost@buntasbestsanering.nl Dodewaard
Dhr. J.C. van Huigenbos 55M300316.21 30-03-2025 info@asbest-verwijderen.nu Lunteren
Dhr. J.J. Damen 55M30112020.103 30-11-2026 jjdamen@gmail.com Breda