Mentorregister

In onderstaand overzicht staan alle bij Ascert geregistreerde mentoren vermeld. Voor asbestverwijderingsbedrijven is het van belang het mentorregister te raadplegen om te verifiëren of de mentor (nog) geregistreerd staat in het mentorregister alvorens de mentor aan te stellen.

Alle informatie over de eisen die aan het volgen van een praktijktraject van DAV1 naar DAV2 worden gesteld, vindt u bij mentortrajecten

Naam Mentornummer Vervaldatum Email Woonplaats
Dhr. A. Bruijnzeel 55M28112021.121 28-11-2024 bruijnzeeladriaan@gmail.com Overdinkel
Dhr. A. van der Ham 55M03112016.62 03-11-2022 info@vanderhamadvies.nl Onbekend
Dhr. A.A.P. Haakman 55M18102017.104 18-10-2023 a.haakman@dkoper.nl Andijk
Dhr. C.E. Abreu 55M30112020.102 30-11-2023 c.e.abreu@hotmail.nl Den Haag
Dhr. D. Grootendorst 55M01052020.86 01-05-2023 dirk@meuvabv.nl Alphen a/d Rijn
Dhr. D. Koolen 55M01052020.87 01-05-2023 danny@roessen.nl Leiden
Dhr. D. Steenbruggen 55M260112020.82 26-01-2023 danny@steenbruggen-milieutechniek.nl Poortugaal
Dhr. D. van Rijswijk 55M28112021.124 28-11-2024 donvanrijswijk@home.nl Den Horn
Dhr. D.J. Den Boer 55M16-09-2016.47 16-09-2022 djdenboer@asbestenveiligheid.nl Elburg
Dhr. E. Boonstra 55M01052020.85 01-05-2023 elmer@sakezittema.nl Franeker
Dhr. E. Renkema 55M241115.06 24-11-2024 erenkema@manenmach.nl Grootegast
Dhr. E. van Wessel 55M01052020.90 01-05-2023 dukdalf@dukdalfbv.nl Beets
Dhr. F.H.M. Peeters 55M260112020.78 26-01-2023 frank@sloopwerken.com Horssen
Dhr. G. Kremer 55M16-09-2016.46 16-09-2022 gkremer@ab-werkt.nl Roermond
Dhr. H. de Pater 55M300316.25 30-03-2022 info@pksloopwerken.nl Lieren
Dhr. H. Jonk 55M020616.44 02-06-2022 h.jonk@westpoort.nl Amsterdam
Dhr. H. Maas 55M03112016.61 03-11-2022 HeinMaas.Verreikerverhuur@hotmail.com Someren
Dhr. H. Remmers 55M10042021.113 10-04-2024 remmers86@gmail.com Schijndel
Dhr. H. van Beljouw 55M220915.05 22-09-2024 henk@vanbeljouw.nl Veghel
Dhr. H. van Zanten 55M020616.40 02-06-2022 info@vz-asbest.nl De kwakel
Dhr. H. Weerstand 55M14062021.119 14-06-2024 hweerstand@kliksafe.nl Alblasserdam
Dhr. H. Werleman 55M020616.42 02-06-2022 werlemann@gmail.com Dordrecht
Dhr. H. Zwierenberg 55M26012020.81 26-01-2023 hans@infradiensten.nl Sibculo
Dhr. J. Damen 55M30112020.103 30-11-2023 jjdamen@gmail.com Breda
Dhr. J. Fieret 55M16-09-2016.53 16-09-2022 info@asbest-sanering.nl Barneveld