Mentorregister

In onderstaand overzicht staan alle bij Ascert geregistreerde mentoren vermeld. Voor asbestverwijderingsbedrijven is het van belang het mentorregister te raadplegen om te verifiëren of de mentor (nog) geregistreerd staat in het mentorregister alvorens de mentor aan te stellen.

Alle informatie over de eisen die aan het volgen van een praktijktraject van DAV1 naar DAV2 worden gesteld, vindt u bij mentortrajecten

Naam Mentornummer Vervaldatum Email Woonplaats
Dhr. J. Heikamp 55M020616.36 02-06-2022 jheikamp@beelen.nl Ede
Dhr. J. Koldijk 55M230915.06 23-09-2024 info@ahzasbest.nl onbekend
Dhr. J. Rosendaal 55M241115.08 24-11-2024 rosendaaljos@gmail.com Dalfsen
Dhr. J. van Dam 55M15122021.01 15-12-2024 joost@buntasbestsanering.nl Dodewaard
Dhr. J. van Hattem 55M10042021.108 10-04-2024 j.vanhattem@scheffergroep.nl Oostwolde
Dhr. J.C. van Huigenbos 55M300316.21 30-03-2025 info@asbest-verwijderen.nu Lunteren
Dhr. J.D. van Ekelenburg 55M30112020.101 30-11-2023 johan@foort.nl Bennekom
Dhr. J.P. Kouters 55M26012020.81 26-01-2023 jkouters@vancaam.nl Oudenbosch
Dhr. K. de Goede 55M10042021.107 10-04-2024 kevin@asbest-assist.nl Delft
Dhr. K. Kootstra 55M16-09-2016.50 16-09-2022 k.kootstra@borkasbestsaneringen.nl Bovensmilde
Dhr. L. Vaartjes 55M16-09-2016.56 16-09-2022 planning@projectsupportnederland.nl Noordscheschut
Dhr. M. Flory 55M200516.33 20-05-2022 martin@flory.nl onbekend
Dhr. M. Haaksman 55M241115.12 24-11-2024 m.haaksman@dolmans.com onbekend
Dhr. M. Roks 55M14062021.118 14-06-2024 mroks@vks.nl Hoorn
Dhr. M. van den Broek 55M10042021.105 10-04-2024 marc.vandenbroek@sgs.com Schijndel
Dhr. N. Werkhoven 55M03112016.63 03-11-2022 werkhovenn@gmail.com Maarssen
Dhr. N.C.W.L. van Limpt 55M020616.41 02-06-2022 nick@vanlimptsanering.nl Reusel
Dhr. O. Aktas 55M30112020.99 30-11-2023 info@orbiopleidingen.nl Rotterdam
Dhr. P. Ruts 55M230915.02 23-09-2024 pr@enforcement-bv.nl onbekend
Dhr. P. Schuitema 55M10042021.114 10-04-2024 pschuitema@home.nl Delfzijl
Dhr. P.A. Mulders 55M26012020.79 26-01-2023 info@attentus.nl Malden
Dhr. P.C.L. Langenberg 55M260112020.80 26-01-2023 patricklangenberg@aol.nl Oosterhout NB
Dhr. R. Caro 55M14062021.116 14-06-2024 rcaro217@gmail.com Duiven
Dhr. R. Goerdemann 55M220915.02 22-09-2024 r.goerdemann@heijing.nl Hoensbroek
Dhr. R. Horsthuis 55M03112016.60 03-11-2022 richard.horsthuis@datispienter.nl Hengelo