Mentorregister

In onderstaand overzicht staan alle bij Ascert geregistreerde mentoren vermeld. Voor asbestverwijderingsbedrijven is het van belang het mentorregister te raadplegen om te verifiëren of de mentor (nog) geregistreerd staat in het mentorregister alvorens de mentor aan te stellen.

Alle informatie over de eisen die aan het volgen van een praktijktraject van DAV1 naar DAV2 worden gesteld, vindt u bij mentortrajecten

Naam Mentornummer Vervaldatum Email Woonplaats
Dhr. H. Zwierenberg 55M26012020.81 26-01-2023 Hans@infradiensten.nl Sibculo
Dhr. J. Damen 55M30112020.103 30-11-2023 jjdamen@gmail.com Breda
Dhr. J. Fieret 55M16-09-2016.53 16-09-2022 info@asbest-sanering.nl Barneveld
Dhr. J. Goudberg 55M14062021.117 14-06-2021 jeroeng@schijf.nl Almere
Dhr. J. Heikamp 55M020616.36 02-06-2022 jheikamp@beelen.nl Ede
Dhr. J. Koldijk 55M230915.06 23-09-2021 info@ahzasbest.nl onbekend
Dhr. J. Olthof 55M2811202.123 28-11-2021 johan_olthof@hotmail.com Vriezeveen
Dhr. J. Oosterman 55M10042021.111 10-04-2021 j.oosterman@heminkgroep.nl Dalfsen
Dhr. J. Rosendaal 55M241115.08 24-11-2021 rosendaaljos@gmail.com Dalfsen
Dhr. J. van Hattem 55M10042021.108 10-04-2021 j.vanhattem@scheffergroep.nl Oostwolde
Dhr. J.C. van Huigenbos 55M300316.21 30-03-2022 info@asbest-verwijderen.nu Lunteren
Dhr. J.D. van Ekelenburg 55M30112020.101 30-11-2023 johan@foort.nl Bennekom
Dhr. J.P. Kouters 55M26012020.81 26-01-2023 jkouters@vancaam.nl Oudenbosch
Dhr. K. de Goede 55M10042021.107 10-04-2021 kevin@asbest-assist.nl Delft
Dhr. K. Kootstra 55M16-09-2016.50 16-09-2022 k.kootstra@borkasbestsaneringen.nl Bovensmilde
Dhr. L. Vaartjes 55M16-09-2016.56 16-09-2022 planning@projectsupportnederland.nl Noordscheschut
Dhr. M. Bakker 55M241115.01 24-11-2021 m.bakker@okebv.nl onbekend
Dhr. M. Flory 55M200516.33 20-05-2022 martin@flory.nl onbekend
Dhr. M. Haaksman 55M241115.12 24-11-2021 m.haaksman@dolmans.com onbekend
Dhr. M. Roks 55M14062021.118 14-06-2021 mroks@vks.nl Hoorn
Dhr. M. van den Broek 55M10042021.105 10-04-2021 marc.vandenbroek@sgs.com Schijndel
Dhr. M.B.C. Bosvelt 55M14062021.115 14-06-2021 info@bosveltenzonen.nl Didam
Dhr. M.R. Meijer 55M300316.15 30-03-2022 maarten@lagemaat-sloopwerken.nl onbekend
Dhr. N. Werkhoven 55M03112016.63 03-11-2022 werkhovenn@gmail.com Maarssen
Dhr. N.C.W.L. van Limpt 55M020616.41 02-06-2022 nick@vanlimptsanering.nl onbekend