Mentorregister

U vindt hier een overzicht van alle bij Ascert geregistreerde mentoren. Alle informatie over de eisen die aan het volgen van een praktijktraject van DAV1 naar DAV2 worden gesteld, vindt u op deze website onder het tabblad Overige info/mentortrajecten

NaamMentornummerVervaldatumEmailWoonplaats
Dhr. M. Wouters 55M200516.25 mark@vangunstasbestsanering.nl onbekend
Dhr. M.B.C. Bosvelt 55M14062021.115 info@bosveltenzonen.nl Didam
Dhr. M.L. Laout 55M05072020.93 info@desaneerders.nl Utrecht
Dhr. M.R. Meijer 55M300316.15 maarten@lagemaat-sloopwerken.nl onbekend
Dhr. M.W.A. Groot 55M300316.17 markgrootxxl@gmail.com Velserbroek
Dhr. N. Veenema 55M03112016.59 nielsveenema@hotmail.com Nijkerkeveen
Dhr. N. Vloet 55M230915.01 nielsvloet@outlook.com Overloon
Dhr. N. Werkhoven 55M03112016.63 werkhovenn@gmail.com Maarssen
Dhr. N.C.W.L. van Limpt 55M020616.41 info@aznbv.nl onbekend
Dhr. O. Aktas 55M30112020.99 info@orbiopleidingen.nl Rotterdam
Dhr. Oosterhof 55M05072020.94 romke@jacobsasbest.nl Nijmegen
Dhr. P. Ruts 55M230915.02 pr@enforcement-bv.nl onbekend
Dhr. P. Schuitema 55M10042021.114 pschuitema@home.nl Delfzijl
Dhr. P. Snaphaan 55M241115.09 peter.snaphaan@hollandherstelgroep.nl onbekend
Dhr. P.A. Mulders 55M26012020.79 peter@novioasbest.nl Malden
Dhr. P.C.L. Langenberg 55M260112020.80 patricklangenberg@aol.nl Oosterhout NB
Dhr. R. Caro 55M14062021.116 rcaro217@gmail.com Duiven
Dhr. R. de Graaf 55M220915.04 roce@ziggo.nl Zandvoort
Dhr. R. Goerdemann 55M220915.02 info@g-consultancy.nl Hoensbroek
Dhr. R. Hoft 55M30112020.100 R.Hoft@boverhoff.nl Emmen
Dhr. R. Horsthuis 55M03112016.60 richard.horsthuis@datispienter.nl Weerselo
Dhr. R. Jans 55M020616.37 rjans80@gmail.com IJmuiden
Dhr. R. Massop 55M03112016.64 r.massop@kovabv.nl Wageningen
Dhr. R. Meuwissen 55M16-09-2016.55 raemmeuwissen@ziggo.nl Ittervoort
Dhr. R. Oudt 55M10042021.112 roudt@vks.nl Purmerend