Mentorregister

U vindt hier een overzicht van alle bij Ascert geregistreerde mentoren. Alle informatie over de eisen die aan het volgen van een praktijktraject van DAV1 naar DAV2 worden gesteld, vindt u op deze website onder het tabblad Overige info/mentortrajecten

NaamMentornummerVervaldatumEmailWoonplaats
Dhr. M. van den Broek 55M10042021.105 marc.vandenbroek@sgs.com Schijndel
Dhr. M.B.C. Bosvelt 55M14062021.115 info@bosveltenzonen.nl Didam
Dhr. M.L. Laout 55M05072020.93 info@desaneerders.nl Utrecht
Dhr. M.R. Meijer 55M300316.15 maarten@lagemaat-sloopwerken.nl onbekend
Dhr. N. Werkhoven 55M03112016.63 werkhovenn@gmail.com Maarssen
Dhr. N.C.W.L. van Limpt 55M020616.41 nick@vanlimptsanering.nl onbekend
Dhr. O. Aktas 55M30112020.99 info@orbiopleidingen.nl Rotterdam
Dhr. Oosterhof 55M05072020.94 romke@jacobsasbest.nl Nijmegen
Dhr. P. Ruts 55M230915.02 pr@enforcement-bv.nl onbekend
Dhr. P. Schuitema 55M10042021.114 pschuitema@home.nl Delfzijl
Dhr. P.A. Mulders 55M26012020.79 peter@novioasbest.nl Malden
Dhr. P.C.L. Langenberg 55M260112020.80 patricklangenberg@aol.nl Oosterhout NB
Dhr. R. Caro 55M14062021.116 rcaro217@gmail.com Duiven
Dhr. R. Goerdemann 55M220915.02 r.goerdemann@heijing.nl Hoensbroek
Dhr. R. Hoft 55M30112020.100 R.Hoft@boverhoff.nl Emmen
Dhr. R. Horsthuis 55M03112016.60 richard.horsthuis@datispienter.nl Weerselo
Dhr. R. Massop 55M03112016.64 rik.massop@bmeopleidingen.nl Wageningen
Dhr. R. Oudt 55M10042021.112 roudt@vks.nl Purmerend
Dhr. R. Siepman 55M200516.28 r.siepman@vangroningensloopwerken.nl Middelharnis
Dhr. R. Steenbergen 55M260112020.83 ronsteenbergenbel@gmail.com Kolhorn
Dhr. R. Uijens 55M260112020.76 ruud@heezenbv.nl Mariaheide
Dhr. R. van Veenen 55M18102017.101 veenenlienos@kpnmail.nl Den Helder
Dhr. R.B. de Roode 55M28112021.125 ron@schero.nl Den Haag
Dhr. R.H.J. Jansen 55M28112021.122 davmentor@outlook.com Emmerich am Rhein
Dhr. R.M.R. de Jong 55M10042021.109 ronaldmichelrichard@hotmail.nl Den Haag