Mentorregister

U vindt hier een overzicht van alle bij Ascert geregistreerde mentoren. Alle informatie over de eisen die aan het volgen van een praktijktraject van DAV1 naar DAV2 worden gesteld, vindt u op deze website onder het tabblad Overige info/mentortrajecten

NaamMentornummerVervaldatumEmailWoonplaats
Dhr. J. Heikamp 55M020616.36 jheikamp@beelen.nl Ede
Dhr. J. Koldijk 55M230915.06 info@ahzasbest.nl onbekend
Dhr. J. Olthof 55M2811202.123 johan_olthof@hotmail.com Vriezeveen
Dhr. J. Oosterman 55M10042021.111 j.oosterman@scheffergroep.nl Dronten
Dhr. J. Rosendaal 55M241115.08 rosendaaljos@gmail.com Dalfsen
Dhr. J. van Hattem 55M10042021.108 j.vanhattem@scheffergroep.nl Oostwolde
Dhr. J. van Lemmeren 55M18102017.103 post@kuijpersloopwerken.nl Breezand
Dhr. J. Wennekes 55M300316.19 info@asb-bv.nl onbekend
Dhr. J.D. van Ekelenburg 55M30112020.101 johan@foort.nl Bennekom
Dhr. J.G.A. van de Put 55M020616.45 j.vandeput@dusseldorp.nu Varsseveld
Dhr. J.H. Bolink 55M300316.20 j.bolink@bolinkmilieutechniek.nl Borne ( Hengelo )
Dhr. J.H. Oosterbeek 55M18102017.102 asbest@jhoosterbeek.nl Den Helder
Dhr. J.P. Kouters 55M26012020.81 jkouters@vancaam.nl Oudenbosch
Dhr. J.P.E. Delwel 55M200516.35 jd@bouwenopmensenbv.nl onbekend
Dhr. K. de Goede 55M10042021.107 kevin@asbest-assist.nl Delft
Dhr. K. Kootstra 55M16-09-2016.50 k.kootstra@borkasbestsaneringen.nl Bovensmilde
Dhr. L. Vaartjes 55M16-09-2016.56 planning@projectsupportnederland.nl Noordscheschut
Dhr. M. Bakker 55M241115.01 m.bakker@tasbest.eu onbekend
Dhr. M. Duits 55M300316.24 info@talent-uitzendbureau.nl Bemmel (Nijmegen)
Dhr. M. Flory 55M200516.33 martin@flory.nl onbekend
Dhr. M. Groothuis 55M241115.13 martingroothuis@kamphuissloopwerken.nl onbekend
Dhr. M. Haaksman 55M241115.12 m.haaksman@dolmans.com onbekend
Dhr. M. Ringlever 55M241115.07 marco.ringlever@praktima.nl Gorinchem
Dhr. M. Roks 55M14062021.118 mroks@vks.nl Hoorn
Dhr. M. van den Broek 55M10042021.105 marc.vandenbroek@sgs.com Schijndel