Mentorregister

U vindt hier een overzicht van alle bij Ascert geregistreerde mentoren. Alle informatie over de eisen die aan het volgen van een praktijktraject van DAV1 naar DAV2 worden gesteld, vindt u op deze website onder het tabblad Overige info/mentortrajecten

NaamMentornummerVervaldatumEmailWoonplaats
Dhr. D.J. Den Boer 55M16-09-2016.47 djdenboer@asbestenveiligheid.nl Elburg
Dhr. D.J.M. Velding 55M200516.26 m.velding@leemansgroep.nl Westerhaar -Vriezenveensewijk
Dhr. E. Boonstra 55M01052020.85 elmer@sakezittema.nl Franeker
Dhr. E. Compeer 55M16-09-2016.48 famcompeer@gmail.com Ell
Dhr. E. Goedhard 55M220915.01 ericgoedhart@outlook.com Amsterdam
Dhr. E. Renkema 55M241115.06 erenkema@manenmach.nl Grootegast
Dhr. E. van Wessel 55M01052020.90 dukdalf@dukdalfbv.nl Beets
Dhr. F. de Ridder 55M300316.22 frankdr.vlzs@gmail.com Zwanenburg
Dhr. F.H.M. Peeters 55M260112020.78 frank@sloopwerken.com Horssen
Dhr. G. Aalderink 55M18102017.99 c.boutsma@bijlbouw.nl Nieuw-Weerdinge
Dhr. G. Kremer 55M16-09-2016.46 gkremer@ab-werkt.nl Roermond
Dhr. G. Piers 55M16-09-2016.49 g.piers@dusseldorp.nu Groningen
Dhr. H. de Pater 55M300316.25 info@pksloopwerken.nl Lieren
Dhr. H. Jonk 55M020616.44 h.jonk@westpoort.nl Amsterdam
Dhr. H. Maas 55M03112016.61 HeinMaas.Verreikerverhuur@hotmail.com Someren
Dhr. H. Remmers 55M10042021.113 remmers86@gmail.com Schijndel
Dhr. H. van Beljouw 55M220915.05 henk@vanbeljouw.nl Veghel
Dhr. H. van Zanten 55M020616.40 info@vz-asbest.nl De kwakel
Dhr. H. Weerstand 55M14062021.119 hweerstand@kliksafe.nl Alblasserdam
Dhr. H. Willems 55M241115.11 hinkaboost@gmail.com Veenhuizen (Drenthe)
Dhr. H. Zwierenberg 55M26012020.81 h.zwierenberg@pongers.nl Buitenpost
Dhr. J. Damen 55M30112020.103 jjdamen@gmail.com Breda
Dhr. J. de Jong 55M300316.23 johandejong69@gmail.com Lochem
Dhr. J. Fieret 55M16-09-2016.53 info@asbest-sanering.nl Barneveld
Dhr. J. Goudberg 55M14062021.117 jeroeng@schijf.nl Almere