Mentorregister

U vindt hier een overzicht van alle bij Ascert geregistreerde mentoren. Alle informatie over de eisen die aan het volgen van een praktijktraject van DAV1 naar DAV2 worden gesteld, vindt u op deze website onder het tabblad Overige info/mentortrajecten

NaamMentornummerVervaldatumEmailWoonplaats
Dhr. H. van Beljouw 55M220915.05 henk@vanbeljouw.nl Veghel
Dhr. H. van Zanten 55M020616.40 info@vz-asbest.nl De kwakel
Dhr. H. Weerstand 55M14062021.119 hweerstand@kliksafe.nl Alblasserdam
Dhr. H. Willems 55M241115.11 hinkaboost@gmail.com Veenhuizen (Drenthe)
Dhr. H. Zwierenberg 55M26012020.81 h.zwierenberg@pongers.nl Buitenpost
Dhr. J. Damen 55M30112020.103 jjdamen@gmail.com Breda
Dhr. J. Fieret 55M16-09-2016.53 info@asbest-sanering.nl Barneveld
Dhr. J. Goudberg 55M14062021.117 jeroeng@schijf.nl Almere
Dhr. J. Heikamp 55M020616.36 jheikamp@beelen.nl Ede
Dhr. J. Koldijk 55M230915.06 info@ahzasbest.nl onbekend
Dhr. J. Olthof 55M2811202.123 johan_olthof@hotmail.com Vriezeveen
Dhr. J. Oosterman 55M10042021.111 j.oosterman@scheffergroep.nl Dronten
Dhr. J. Rosendaal 55M241115.08 rosendaaljos@gmail.com Dalfsen
Dhr. J. van Hattem 55M10042021.108 j.vanhattem@scheffergroep.nl Oostwolde
Dhr. J. van Lemmeren 55M18102017.103 post@kuijpersloopwerken.nl Breezand
Dhr. J.C. van Huigenbos 55M300316.21 info@asbest-verwijderen.nu Lunteren
Dhr. J.D. van Ekelenburg 55M30112020.101 johan@foort.nl Bennekom
Dhr. J.H. Oosterbeek 55M18102017.102 asbest@jhoosterbeek.nl Den Helder
Dhr. J.P. Kouters 55M26012020.81 jkouters@vancaam.nl Oudenbosch
Dhr. K. de Goede 55M10042021.107 kevin@asbest-assist.nl Delft
Dhr. K. Kootstra 55M16-09-2016.50 k.kootstra@borkasbestsaneringen.nl Bovensmilde
Dhr. L. Vaartjes 55M16-09-2016.56 planning@projectsupportnederland.nl Noordscheschut
Dhr. M. Bakker 55M241115.01 m.bakker@okebv.nl onbekend
Dhr. M. Flory 55M200516.33 martin@flory.nl onbekend
Dhr. M. Haaksman 55M241115.12 m.haaksman@dolmans.com onbekend