Mentorregister

U vindt hier een overzicht van alle bij Ascert geregistreerde mentoren. Alle informatie over de eisen die aan het volgen van een praktijktraject van DAV1 naar DAV2 worden gesteld, vindt u op deze website onder het tabblad Overige info/mentortrajecten

NaamMentornummerVervaldatumEmailWoonplaats
Dhr. A. Bruijnzeel 55M28112021.121 bruijnzeeladriaan@gmail.com Overdinkel
Dhr. A. van der Plas 55M241115.05 ad@removas.nl Hardinxveld Giessendam
Dhr. A.A.P. Haakman 55M18102017.104 a.haakman@dkoper.nl Andijk
Dhr. A.G. Breeman 55M05072020.91 anthony@gks-service.nl Zwaag
Dhr. B. Jansen 55M230915.03 b.jansen@g-ned.nl onbekend
Dhr. B. Riemersma 55M18102017.100 b-riemersma@ziggo.nl Drogeham
Dhr. C. Hermsen 55M05072020.98 charel.hermsen@hollandherstelgroep.nl Uden
Dhr. C.E. Abreu 55M30112020.102 c.e.abreu@hotmail.nl Den Haag
Dhr. D. Grootendorst 55M01052020.86 dirk@meuvabv.nl Alphen a/d Rijn
Dhr. D. Koolen 55M01052020.87 danny@vermeulen-bv.com Leiden
Dhr. D. Steenbruggen 55M260112020.82 danny@steenbruggen-milieutechniek.nl Poortugaal
Dhr. D. Tingen 55M260112020.84 dennistingen@hotmail.com Oosterwolde
Dhr. D. van Rijswijk 55M28112021.124 donvanrijswijk@home.nl Den Horn
Dhr. D.J. Den Boer 55M16-09-2016.47 djdenboer@asbestenveiligheid.nl Elburg
Dhr. E. Boonstra 55M01052020.85 elmer@sakezittema.nl Franeker
Dhr. E. Renkema 55M241115.06 erenkema@manenmach.nl Grootegast
Dhr. E. van Wessel 55M01052020.90 dukdalf@dukdalfbv.nl Beets
Dhr. F.H.M. Peeters 55M260112020.78 frank@sloopwerken.com Horssen
Dhr. G. Aalderink 55M18102017.99 c.boutsma@bijlbouw.nl Nieuw-Weerdinge
Dhr. G. Kremer 55M16-09-2016.46 gkremer@ab-werkt.nl Roermond
Dhr. H. de Pater 55M300316.25 info@pksloopwerken.nl Lieren
Dhr. H. Jonk 55M020616.44 h.jonk@westpoort.nl Amsterdam
Dhr. H. Maas 55M03112016.61 HeinMaas.Verreikerverhuur@hotmail.com Someren
Dhr. H. Remmers 55M10042021.113 remmers86@gmail.com Schijndel
Dhr. H. van Beljouw 55M220915.05 henk@vanbeljouw.nl Veghel